Xbox Games Showcase ve Call of Duty: Black Ops 6 Direct’te Öne Çıkanlar

Xbox Games Showcase ile Gears of War: E-Day and Doom: The Dark AgesCall of Duty: Black Ops 6Indiana Jones and the Great CirclePerfect DarkState of Decay 3South of MidnightAvowedStarfield: Shattered Space ve daha birçok sevilen serinin dönüşü müjdelenirken aynı zamanda World of Warcraft’ın sıradaki uzantısı The War Within’in piyasaya çıkış tarihi de açıklandı.

Bu etkinlikte Activision, Blizzard, Bethesda ve Xbox Game Studios’daki yanı sıra üçüncü taraf ortaklardan da yapımların yer aldığı ilk showcase olarak oyunculara ilk gösterimler ve Game Pass üzerinden erişebilecekleri düzinelerce oyun için yeni güncellemeler sunuldu.

Ortaklarımızın oyunlarından Assassin’s Creed Shadows’un dünya premiyeri ile uzun süredir beklenen Dragon Age: The Veilguard’ın yanı sıra MixtapeWinter BurrowExpedition 33 ve daha birçok oyun için piyasaya çıkış tarihleri ve güncellemeler paylaşıldı. Oyuncular aynı zamanda yeni Call of Duty: Black Ops 6’nın gameplay reveal videosuna da göz atma şansı buldu.

Xbox Wire:

Xbox Games Showcase’te açıklanan her şeyi öğrenmek, Call of Duty: Black Ops 6 ile ilgili detaylar ile Gears of War: E-DayState of Decay 3 ve South of Midnight oyunları ile ilgili detaylara ulaşmak için  Xbox Wire‘ı ziyaret edebilirsiniz.

Official Xbox Podcast Showcase ile dolu bir hafta:

Official Xbox Podcast 10 Haziran Pazartesi gününden başlayarak bir hafta boyunca yazılımcılarla birlikte Avowed ile başlayıp Metal Gear Solid Δ: Snake Eater ile devam edecek heyecan dolu bir podcast inceleme serisi yayınlayacak. Her gün saat 20.00’de Xbox’ın YouTube kanalında ve podcast servisinde yeni bir bölüm yayına girecek, yayınlara Xbox Wire üzerinden de kolayca ulaşılabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir