Gülşen Bubikoğlu’ndan eşi Türker İnanoğlu’na hüzünlü veda


Türk sinemasının çınarlarından “Bay Sinema” lakaplı Türker İnanoğlu 88 yaşında hayatını kaybetti. Acı haberi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi hesabından yaptığı bir paylaşımla açıkladı.

TÜRKLER İNANOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Bakan Koca paylaşımında, “Sanat dünyamızın ünlü isimlerinden yapımcı ve film yönetmeni Türker İnanoğlu geçirdiği ani rahatsızlığın ardından kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.” ifadesini kullandı.

EŞİ GÜLŞEN BUBİKOĞLU’NDAN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Ünlü yapımcının 50 yıllık eşi Gülşen Bubikoğlu, eşinin vefatı sonrası duygusal bir paylaşım yaptı.

“HEPİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

Bubikoğlu paylaşımında, “Çok kıymetli eşim Türker İnanoğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Ailemizin, tüm sevenlerinin, hepimizin başı sağ olsun” şeklinde duygusal bir not paylaştı.

Türker İnanoğlu ile Gülşen Bubikoğlu’nun 1977 yılında dünyaya gelen Zeynep İnanoğlu isminde bir de kızı var.

TÜRKER İNANOĞLU’NUN OĞLU İLKER İNANOĞLU’NDAN AÇIKLAMA

Türker İnanoğlu’nun oğlu İlker İnanoğlu ise resmi hesabından bir paylaşım yaptı. İlker İnanoğlu paylaşımında, “Değerli babam, kıymetlim, Türkiye’nin ‘Bay Sineması’ Türker İnanoğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. Ailemizin, sevenlerinin, tüm sanat dünyamızın başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

FİLİZ AKIN’DAN TAZİYE MESAJI

Ünlü yapımcının eski eşi, İlker İnanoğlu’nun annesi ünlü oyuncu Filiz Akın da acı haberi aldıktan sonra bir taziye mesajı yayınladı.

“BAY SİNEMA YOK ARTIK!”

Usta oyuncu Filiz Akın paylaşımında, “Biraz önce öğrendim ki hayatında sinemayı pek çok şeyden fazla sevmiş, Yeşilçam döneminden bugüne kadar prodüktör hiç ama hiç kimse kalmadı yaşayanlar arasından maalesef belki de sonuncusunu, oğlumun babasını kaybetmişiz. Başta eşi, çocukları Zeynep ve İlker’in, torunlarının ve tüm sinemaseverlerin başı sağ olsun. ‘Bay Sinema’ maalesef yok artık!” ifadelerini kullandı.

Ünlü isimler de bu acı haber sonrası taziye mesajları paylaştı. İşte o mesajlar…

Türkan Şoray

Hülya Koçyiğit

Hülya Avşar

Nükhet Duru

Muazzez Ersoy

Mehmet Ali Erbil

Çağla Şıkel

Deniz Seki

Ebru Gündeş

Hande Ataizi

Pınar Altuğ

Seray Sever

Sibel Can

Tamer Karadağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir